Adminisztráció, irodai munka

Projektasszisztens álláslehetőség Budapesten

Munkavégzés helye: Budapest
2018. 10. 19. 13:52

Feladatok:

  • szerviz javítási ajánlatainak készítése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • saját és gyártói rendszerekben való adminisztráció
  • alkatrészek érkeztetése, számlák iktatása
  • szerviztevékenység számlázása
  • szerviztechnikusok munkájának adminisztratív támogatása
  • kapcsolattartás gyártói partnerekkel
  • szerződések kezelése

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • adminisztratív munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat
  • középszintű angol nyelvtudás (elsősorban írásban)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • jó problémamegoldó készség
  • jó adminisztációs készség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • iparági tapasztalat előnyt jelent

Előnyök:

  • informatikai cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fejlődési lehetőség
  • stabil cég nyújtotta biztonság
  • változatos feladatok

Munkavégzés helye: Budapest 1044, Ezred utca 1-3.

Kérjük, önéletrajzában jelölje meg fizetési igényét.

Érdeklődni lehet a karrier@delta.hu emailcímen.