Gépkezelő kollégát keresünk gérvágó- és szalagcsiszoló gépekre

Híradástechnikai berendezéseket gyártó cégünkhöz keresünk könnyű fizikai munkára gérvágó- és szalagcsiszoló gépekre munkatársat.

Munkavégzés helye:
Budapest IV. kerület (megyeri-híd lábánál)

Feladatok

  • Üvegszálas csövek vágása és csiszolása.

Elvárások

  • Önállóan és csapatban is jó munkavégzés.
  • Munkájára igényes, precíz, pontos.

Előnyök

Előnyt jelenthet, de nem feltétel:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Stabil bejelentett munkahely, hosszú távú munkalehetőség.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Kiváló munkahelyi környezet, jó hangulatú légkör.
  • Egy műszakos munkarend 06.30 - 15.00 (fél óra ebédszünet és kétszer 10p napközbeni szünet)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!