Dunakeszin lévő játszóházba büfés kollégát keresünk

Ugrálóház Kft.
Dunakeszi
Nettó 1 000 Ft / Óra
2021. 05. 03.

Játszóházunk keres büfés, játszóházi dolgozót önmagára és környezetére igényes, vidám, önállóan dolgozni tudó ember személyében.

Fiúk és lányok jelentkezését egyaránt várjuk.

Ha szeretsz csapatban dolgozni, szereted a tisztaságot,bírod a pörgést akkor nálunk a helyed!

Főbb feladatok: Kedves, gyors, kiszolgálás, pontos kasszakezelés. Munkaterület tisztán tartása (játszóházunk számára kiemelten fontos a higiénia), játszóház életében való részvétel.

Munkaidő napi 10óra, havi 15-16 nap, ebben hétvégi munkavégzés is van.

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal.

Feladatok

  • Pontos kasszakezelés,
  • Kávé készítés,
  • Büfé ételek készítése,
  • Takarítás,

Elvárások

  • Ha szeretsz csapatban dolgozni, szereted a tisztaságot,bírod a pörgést akkor nálunk a helyed!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!