Irodai asszisztens állás dunakeszi irodánkban bejárási támogatással

Intermar Kft.
Dunakeszi
2023. 09. 20.

Az Intermar Kft, 2008-ban alapított professzionális világitástechnikai vállalat.

B2B területen foglalkozunk világítástechnikai projektekkel és technológiák forgalmazásával, szaktanácsadással.

Dunakeszi Irodánkba keresünk irodai asszisztenst adminisztráció, könyvelés, Webshop üzemeltetési feladatokra és irodai rendfenntartásra.

Feladatok

  • Postai küldemények, ajánlott levelek, csomagok átvétele és küldése
  • Vendégek fogadása, koordinálása
  • Tárgyaló előkészítése tárgyalásokra, kávé, üdítő felszolgálása
  • Asszisztensi feladatok ellátása, a vezetőség támogatása
  • Irodaszerek, konyhai termékek rendelése
  • Könyvelővel való kapcsolattartás
  • Rendelések, szállítások rögzítése, nyomonkövetése
  • Iroda rendbentartása

Elvárások

  • Érettségi vagy felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Precíz munkavégzés, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Kifogástalan megjelenés
  • Csapatjátékos személyiség, rugalmasság

Előnyök

  • Cégmenedzser vagy más administrációs program felhasználói szintű ismerete
  • Webshop rendszerek ismerete
  • Angol vagy egyéb idegen nyelv ismerete
  • "B" kategoriás vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Piacképes fizetés
  • Mobiltelefon és laptop biztosítása
  • 8 órás bejelentett munkaviszonyt
  • Modern, színes, igényes irodai munkakörnyezet
  • Jó lokáció (Dunakeszi Fő uton, új ingatlanban)
  • Bejárás támogatás (üzemanyag, tömegközlekedés, stb)
  • Családias hangulatú munkahely
  • Klimatizált-modern iroda

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!