Egyéb munkalehetőségek

Tapasztalattal rendelkező szerviztechnikusnak álláslehetőség Dunakeszin

Munkavégzés helye:
2018. 06. 15. 15:54

Kávéautomaták értékesítésével foglalkozó Dunakeszi telephelyű cég keres logikus gondolkodású, agilis,( elektromos, elektronikai érdeklődésű) szakmailag képzett munkatársat kávéautomaták szervizelésére.

A jelölttel szemben támasztott elvárások: -Elektromos szakirányú alap képzettség -Kiváló manuális szerelési képesség, precizitás – Önálló munkavégzés, magas terhelhetőség, mobilitás -Informatikai, programozási ismeretek – Jó kommunikációs és műszaki készség – Betanulást követően önálló munkavégzés – B kategóriás jogosítvány -Szakmai tapasztalat

Feladatok: – kávéautomaták és asztali kapszulás kávégépek szervizelése – tisztítása -üzembe helyezése -eseti helyszíni javítása,programozása -érmevizsgálók programozása

Előny a felvételi elbírálásnál: – Kávéautomaták szervizelésében szerzett tapasztalat

Amit Biztosítunk: – alkalmazotti jogviszony – korrekt, hosszú távú, biztos, munkahely – felelősségteljes, kihívást jelentő összetett feladatok -egyedülálló szakmai környezet, kiemelkedő fejlődési lehetőség – fiatalos, lendületes munkakörnyezet – versenyképes jövedelem – béren felüli juttatások

Teljes munkaidő.

Szükséges Tapasztalat: – 1-2 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:
-Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés Helye:
-Dunakeszi

Önéletrajzát küldje az alábbi e.mail címre: adammester@gmail.com