Mérnök, műszaki, villamossági

Gépészmérnök munka Budapesten 2 és 3D tervezői program ismeretével

Munkavégzés helye: Budapest
2015. 04. 29. 11:14

Magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő start-up vállalkozás, mely automata (magas) raktárak és anyagmozgató rendszerek fejlesztésével és gyártásával foglalkozik, keres:

Tervező- /Fejlesztőmérnököt

Feladatok:

  • Rakodógépek, anyagmozgatók tervezése, fejlesztése
  • Robbantott és összeállítási rajzok készítése
  • Konstrukciós problémák feltárása, javítása
  • Gyártási rajzok készítése
  • Kapcsolattartás, együttműködés a gyártórészleggel
  • Szerelési folyamatok koordinálása
  • Művezetés
  • Fejlesztői csapatmunkában való aktív részvétel, szakmai egyeztetés

Elvárások:

  • gépészmérnök végzettség
  • 2 és 3D tervezői program ismerete (előny: AutoCAD, Solid Edge)
  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés, csapatszellem
  • Szerelési folyamatokban részvétel
  • Angol nyelvtudás (dokumentációolvasás)

Előny:

  • Érdeklődés új technológiák iránt
  • Automatizálásban szerzett tapasztalat
  • Gyors tanulási készség
  • Kreativitás

Amit kínálunk:

  • Fiatal csapat
  • Érdekes projekt
  • Kihívások
  • Szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetés

Pozíció területe(i):
• gépészmérnök
Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület, Dunakeszi határán

Munkaidő:
8:00-16:30

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével küldje az allas@logtron.eu címre.