Munkatársat keresünk betanított munkára, üvegszál erősítésű műanyag burkolatok gyártására

Munkatársat keresünk betanított munka pozícióra üvegszál erősítésű műanyag burkolatok gyártására.

Feladatok

  • üvegszál/szénszál erősítésű, poliészter és egyéb gyanta mátrixú kompozit termékek gyártásával kapcsolatosan felmerülő feladatok ellátása, betanítás után önállóan vagy csoportosan történő munkavégzés (pl.: termékek gyártása, szélezése, fúrása, csiszolási munkák, ragasztás, fényezés stb.)

Elvárások

  • precíz és lelkiismeretes munkavégzés
  • kitartó és megbízható hozzáállás
  • rugalmasság
  • tanulási képesség és hajlam
  • affinitás a meglévő folyamatok javítására, kísérletezésre
  • hosszú távú együttműködési szándék
  • munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt

Előnyök

  • kompozit műanyagok iránti érdeklődés
  • szakmunkás végzettség
  • üvegszál-erősítésű kompozit műanyagok gyártásában szerzett tapasztalat
  • jó kézügyesség

Amit kínálunk

  • hosszú távú, stabil pozíció
  • teljes 8 órás állás
  • egy műszakos munkarend
  • versenyképes fizetés + cafetéria + utazási költség térítése
  • rugalmasság, emberséges hozzáállás
  • családias légkör (50 fős KKV), jó hangulatú, barátságos csapat
  • teljes folyamatok áttekintésének a lehetősége
  • szakmai fejlődési lehetőség az üvegszálas kompozitok területén (RTM, LRTM)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!