Raktáros, raktári munka Dunakeszin kiemelkedő bérezéssel

Raktáros - Folyamatos Teljesítménybéremelkedéssel

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi, Pallag u. 43. ahová műszakonként ingyenes buszjáratot biztosítunk Budapestről (Határ út - Pesterzsébet- Boráros tér - Deák tér - Árpád híd - Újpest Városkapu - Újpest központ - Káposztásmegyer útvonalon)

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva bérigény megjelölésével.

Feladatok

  • Áruátvétel, kiszedés, csomagolás, árumozgatás.

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó fizikai állapot

Előnyök

Előny (de nem elvárás):

  • Raktárban szerzett tapasztalat.
    Két műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Ingyenes céges buszjárat, gépkocsi költségtérítés, bérlet támogatás.
  • Cafeteria és munkaruha juttatás.
  • Alapbér + kiemelkedő bónusz havi kifizetéssel + műszakpótlék + hétvégi túlóra lehetőség
  • Bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés, azonnali munkába állás lehetősége, betanítás biztosítása
  • Kiváló munkahelyi légkör, előrelépési lehetőség
  • Dolgozói kedvezmény

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!