Műszaki referens állás Dunakeszin

A Dunakeszi Tankerületi Központ műszaki referensi munkakörbe keres munkatársat.

Jelentkezés elektronikus úton Palkáné Nagy Brigitta vagyongazdálkodási és üzemeltetési osztályvezető részére a "Jelentkezem" gombon keresztül.

További információ: 06-30/239-1027

Feladatok

  • Az ingatlanokra vonatkozó műszaki munkák, beavatkozások, felmérések tekintetében a vállalkozó által adott ajánlatok szakmai tartalmának, indokoltságának és összegszerűségének előzetes vizsgálata, véleményezése.
  • A műszaki munkálatok megrendelési folyamatának ügyintézése.
  • Az elvégzett munkák műszaki átvétele;a beépítésre kerülő anyagok megfelelőségének ellenőrzése.
  • A sürgősségi hibák elhárítása esetében elvégzett intézkedések, munkálatok, ellenőrzése.
  • Káreseményekkel összefüggő biztosítási ügyintézés.
  • Döntéshozó személyek munkájának támogatása, segítése; szakmai állásfoglalások készítése.
  • Feladatköréhez kapcsolódó hivatalos levelezés lebonyolítása. Kapcsolattartás intézményekkel, külső partnerekkel stb.

Elvárások

  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet,
  • Egyetem vagy főiskolai szintű építészmérnök, építőmérnök, műemléki szakmérnök vagy egyéb műszaki szakképzettség és a beruházások szervezésével, bonyolításával, felügyeletével, statisztikai áttekintésével összefüggő szakképesítés,
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök

  • Közigazgatásban, intézményműködtetésben szerzett vagy ingatlan vagyonkezelésében szerzett tapasztalat.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott