Fizikai, segéd, betanított munka

Raktáros állás Gödön 1 műszakos munkarendben

Munkavégzés helye: Göd
2019. 02. 21. 08:30

A Vega-Impex Kft. játékokat és bútorokat forgalmazó vállalat, mely megbízható RAKTÁROS munkatársat keres egyműszakos munkarendben, azonnali kezdéssel raktárosi feladatok elvégzésére.

Feladatok:

  • A munkakörhöz tartozó raktárosi feladatok elvégzése
  • Raktári rend fenntartása
  • Beérkező áru kezelése
  • Csomagolási feladatok, postacsomagok készítése
  •  Leltározásban való aktív közreműködés

Elvárások:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás munkabeosztás, hétfőtől péntekig
  • Bejelentett munkaviszony
  • Határozatlan idejű munkaszerződés