Éjszakai konyhai takarító munka Dunakeszin

Takarítás Mánia Kft.

Takarító, takarítónő

Munkavégzés helye: Dunakeszi

2021. 10. 01.

Tisztelt Munkavállaló!

Dunakeszin lévő étterembe keresünk új munkatársakat.

Munkavégzés ideje:

24.00-06.00-ig

Érdeklődni 11-20 óra között a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva lehetséges.

Feladatok

  • Konyhai területek tisztán tartása, konyhai gépek, berendezések tisztítása, fekete mosogatás.
  • Vendégtér, mosdók, konyha napi szintű tisztán tartása
  • Határozatlan idejű, 4 órás, illetve 6 órás munkaviszony, hosszútávú munka.

Elvárások

  • Kizárólag dunakeszi lakosok jelentkezését várjuk, saját gépkocsi használattal

Előnyök

  • Betanulást követően önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság, kitartás és jó állóképesség, feddhetetlenség.

Amit kínálunk

  • Teljes körű betanítás minden feladatra, tervezhető 3+1 beosztás folyamatos munkarendben (3 nap munka, 1 nap pihenő).
  • Fizetés: havi nettó 190.000 Forint
Telefonszám megtekintése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!