Dunakeszi irodánkba értékesítő munkakörbe kollégát keresünk

Pályázati felhívás!

A Családi Ingatlan Irodák pályázati lehetőséget indít elsősorban Budán vagy a Budai agglomerációban, Dunakeszin, Szentendrén, valamint 13. 14. 15. kerület közelében élő magánszemélyek részére.

A sikeres pályázó a kiválasztási folyamatot követően elnyeri, a Családi Ingatlan Irodák által kiírt.

1 millió forint értékű támogatási, és betanulási csomagját.

A támogatási csomag segítségével, a pályázó egész éves munkalehetőséghez jut, a Családi Ingatlan Irodák helyi irodájában, területi ingatlanképviselő pozícióban.(ingatlanértékesítő/ingatlanközvetítő)

Feladatok

  • ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása,
  • a meglévő ingatlan kínálat folyamatos bővítése,
  • kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel.

Elvárások

  • feddhetetlen előélet
  • középfokú végzettség
  • magas szintű kommunikáció,
  • pozitív életszemlélet,
  • pontosság, munkabírás, rugalmasság
  • alapvető számítógépes ismeretek.

Előnyök

  • bármilyen területen szerzett értékesítési tapasztalat,
  • helyismeret, kapcsolatrendszer,
  • ingatlanszakmai OKJ-s végzettség

A sikeres pályázónak kínáljuk:

  • FIX JUTTATÁS+TELJESÍTMÉNYARÁNYOS MOZGÓBÉR
  • több ezres valós ügyfélkör, és ingatlankínálat
  • a teljesítményhez igazodó, gyors előre lépési lehetőség
  • az elnyert pályázati összegből fakadóan díjmentes képzés, mentori támogatással
  • a sikeres munkát kiszolgáló, modern irodai háttér, teljeskörű marketing támogatás
  • rugalmas, kötetlen munkaidő
  • egy összeszokott csapat támogatása, biztonsága

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott