Raktáros állás azonnali kezdéssel fóti raktárunkban

Kopos Elektro Kft.
Fót
2023. 09. 11.

Raktáros munkatársat keresünk azonnali kezdéssel FÓTI raktárunkba.

  • Beérkező villanyszerelési anyagok, termékek átvétele, ellenőrzése és dokumentálása
  • Közreműködés a leltárak során
  • A kiszállítandó áruk összekészítése, kitárolása, csomagolása, átadása
  • Anyagmozgató gépek, targonca kezelése
  • Árukiszállítás

Feladatok

  • Kezeli a raktári mozgásokhoz kapcsolódó dokumentációkat
  • Részt vesz egyéb a raktári tevékenységhez kötődő munkákban
  • Munkavédelmi-balesetvédelmi és tűzvédelmi előírások betartása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány (érvényes) és gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány (érvényes) és vezetési gyakorlat
  • Pontosság, felelősségteljes, önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Professzionális munkakörnyezet, minőségi munkaeszközök
  • Teljes munkaidős állás, napi 8 órában hétfőtől-péntekig
  • Stabil munkahely
  • Jó munkahelyi légkör
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Cafeteria (próbaidő lejárta után)
  • Munkaruha biztosítása próbaidőt követően

Munkavégzés helye: 2151 Fót, Telkes Mária út 2. (HelloParks Fót)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!