Pénzügy, számvitel, kontrolling

Munkalehetőség könyvelő pozícióban Dunakeszin

Munkavégzés helye: Dunakeszi
2018. 12. 04. 14:13

Dunakeszin működő könyvelőirodánkba minimum 4 órás munkakörbe könyvelőt keresünk.

Jelentkezni önéletrajz és fizetési igény megjelölésével.

Főbb feladatok, munkák:

  • teljes körű könyvelés
  • pénztár, szállítói, vevői, bank, adó valamint tárgyi eszköz analitikák vezetése
  • havi és éves mérleg összeállítása,
  • beszámolók előkészítése,
  • éves tervezésben való részvétel,
  • adóbevallások készítése,
  • KSH kimutatások, egyéb adatközlések előkészítése,
  • kapcsolat bankkal, hatóságokkal, könyvvizsgálóval
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • adatszolgáltatás a menedzsment részére

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • teljes körű könyvelésben és bérszámfejtésben szerzett min. 5 éves szakmai tapasztalat
  • regisztrált mérlegképes könyvelői minősítés
  • határozott, magabiztos személyiség
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • önálló pontos munkavégzés

Jelentkezni lehet a banyakonyvelo@gmail.com email címen.