Fuvarszervező állás Dunakeszin felsőfokú végzettséggel rendelkezőknek

Munkavégzés helye: Dunakeszi
2018. 11. 22. 14:29

Ha szeretne egy folyamatosan fejlődő import-export multinacionális cég csapatába tartozni és a kihívásoktól sem hátrál meg, szereti az összetett folyamatokat, ugyanakkor kellő alázattal áll a munkához, akkor ne is keressen tovább!

Küldje el jelentkezését, mert most keresünk fuvarszervezőt, hosszútávra, versenyképes fizetéssel.

Főbb feladatok:

  • Belföldi és nemzetközi fuvarszervezés (komplett- és részrakományok, terítőjáratok)
  • Eseti tengerentúli konténeres export és import szállítás megszervezése.
  • Fuvarmegbízások elkészítése, esetleges késések rögzítése, kötbérek követése, rögzítése.
  • Fuvarozók időszakos tendereztetése (versenyképes ár meghatározása).
  • Fuvarokkal kapcsolatos számlák ellenőrzése, kiszámlázások ügyintézése.
  • Reklamáció kezelés.
  • Raktárral való egyeztetések a kiszállítások kapcsán.
  • Nyilvántartás vezetése integrált vállalatirányítási rendszerben

Elvárások:

  • Szakmai tapasztalatot fuvarszervezés területén.
  • Felsőfokú végzettséget.
  • Kommunikációképes angol nyelvtudást (szóban és írásban).
  • Felhasználó szintű számítógépes ismereteket (Word, Excel, Outlook).
  • Jó probléma megoldó készség és vevőközpontú személyiséget.
  • Jó szervezőképességet és magas munkabírást.
  • Kiváló kommunikációs képességet.
  • Pontos és precíz munkavégzést

Logisztikus vagy fuvarszervezői végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőséget
  • Versenyképes fizetést

Jelentkezését az office@homeimpex.hu e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye: Dunakeszi, 2120 Pallag utca 29.