Szállítás, fuvarozás

Áruterítő teherautó sofőr álláslehetőség hosszútávon kiemelt bérezéssel

Munkavégzés helye:
Fizetés: Nettó 230000 - 293000 / Hónap
2018. 10. 18. 13:29

A Dunakeszin található BA-HA-MA’S Kft közel 25 éve foglalkozik gyorsfagyasztott élelmiszerek forgalmazásával. Modern és kellemes vállalati környezetben jelenleg 130 munkatársunk számára biztosítunk hosszútávú munkalehetőséget, rendszeres továbbképzést, kiemelkedő juttatási csomagot.
Értékeink a MEGBÍZHATÓSÁG, FEJLŐDÉS és HITELESSÉG.

elhivatott, dinamikus csapatunkba
keresünk nagy gyakorlattal rendelkező új munkatársat Áruterítő teherautó sofőr
pozícióba

Az áruterítő teherautó sofőr kolléga nélkülözhetetlen tagja a csapatnak: megbízható, pontos, partnereinkkel udvarias
FŐBB FELADATOK

  • Gyorsfagyasztott termékek pontos, gyors, sérülésmentes szállítása belföldön, időkapuk és túratervek figyelembevételével
  • Áru kirakodása és tételes átadása
  • Göngyöleg, bizonylatok, dokumentumok és készpénz precíz kezelése

ELVÁRÁSOK

  • Legalább 3 éves tapasztalat belföldi áruszállításban, áruterítésben
  • C kategóriás jogosítvány
  • GKI igazolvány
  • Digitális gépjárművezetői kártya
  • Magyarországi úthálózat ismerete, országos és budapesti helyismeret
  • megbízható, pontos, rugalmas, terhelhető
  • bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

AMIT KÍNÁLUNK

  • hosszútávú, stabil, 8 órás bejelentett alkalmazotti munkaviszony
  • második hónaptól átlag nettó 293 000 forint fizetés (alapbér + bérkiegészítés+pótlékok) + 15 000 Ft Erzsébet ajándék utalvány + 8 000 Ft Erzsébet étkezési utalvány
  • túlóra elszámolás háromhavi időkeretben
  • próbaidő után éves 220 000 Ft prémium
  • SZÉP kártya juttatás
  • csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • biztonságos, fiatal tehergépjárművek
  • jó hangulatú munkahely, jó csapat

Munkavégzés helye: telephelyünk Dunakeszin található, a munkavégzés helye változó (Budapest, Pest- és további megyékben)

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését hr@bahamas.hu e-mail címen vagy munkaidőben hívja bizalommal a 0670/ 520-3815 -ös telefonszámot!