Vendéglátás

Raktáros munkatársat keresünk kiemelt bérezéssel Vác és környékén

Munkavégzés helye: Dunakeszi és környéke
2018. 09. 20. 09:32

Munkatársakat keresünk váci raktárunkba 1 műszakos munkakörbe kiemelt bérezéssel!

Követelmények:

  • Jó kommunikációs készség, kreativitás
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Csapatszellem
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó fizikum

A munka amit kínálunk:

  • Raktári feladatok ellátása
  • Árú átvétel
  • Rendelések kiszolgálása

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajz alapján, fizetési igény megjelölésével a allas@jatekshop.eu mail címen lehetséges!