Fizikai, segéd, betanított munka

Nemzetközi hátterű cégünk dunakeszi központjába keres betanított gépkezelőt

Munkavégzés helye: Dunakeszi
2018. 09. 04. 16:02

Nemzetközi hátterű cégünk dunakeszi központjába keres munkatársat betanított Gépkezelő (kliségyártás) munkakörbe, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Feladatok:

  • A nyomdaipari kliségyártás folyamatában használt gépek beállítása, kezelése és felügyelete
  • Gyártáshoz kapcsolódó karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Műszaki affinitás
  • Pontos munkavégzés és precizitás

Nyomdaipari végzettség vagy tapasztalat nem elvárás.

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Színvonalas munkakörnyezet; jó hangulatú, összetartó csapat
  • Továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye: Dunakeszi (budapesti tömegközlekedéssel közvetlenül elérhető)

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre kérjük:
andrea.metzger@schawk.eu Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 70-776-6046 (Metzger Andrea)