Szakmunka

Álláslehetőség géplakatos szakmunkás munkavállalónak Vácott

Munkavégzés helye: Vác
2018. 08. 31. 10:17

A Duna-Mix Kft. géplakatos szakmunkás munkakörbe munkatársat keres

Feladatok:

• a társaság fémipari tevékenysége során fogvatartottak munkájának szakmai felügyelete, irányítása,
• lakatosipari szakmunkákhoz – hegesztés, összeállítás, stb. – kapcsolódó, anyag-eszköz és állományigény elkészítése,

Elvárások:

• szakirányú (fémipari) szakmunkás végzettség, szakmai tapasztalat
• önálló, pontos, precíz munkavégzés és terhelhetőség
• jó problémamegoldó képesség
• csapatmunkában való aktív részvétel

Előnyök:

• CO, ív- és lánghegesztésben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

• Határozatlan idejű, teljes munkaidős pozíció;
• Hosszú távú munkalehetőség;
• Utazási költségtérítés
• Cafetéria.

Munkavégzés helye: 2600 Vác, Barabás M. u. 1.

Jelentkezés módja: fényképes szakmai önéletrajz és bruttó bérigény megjelölésével az allas@dunamix.hu e-mail címre kérjük megküldeni