Szakmunka

Mechanikus szerelő kollégát keresünk Dunakeszi és környékén

Munkavégzés helye: Dunakeszi és környéke
2018. 07. 10. 12:04

Ipari automatizálás

Vállalatunk sikere kollégáin szakmai tudásán, kreatív ötletein, úttörő és innovatív megoldásain alapszik. A műszaki megoldások mögött álló munkaerő legalább annyira fontos, mint maga a produktum, amit létrehozunk.

Meghirdetett pozíció. – Mechanikus szerelő

Feladatok:
• Célgépek, robotcellák mechanikus összeszerelése műszaki tervek alapján
• Robotcellák mechanikus telepítése
• Műszaki egyeztetés kollégákkal
• Egyéb szerelési feladatok elvégzése

Elvárások:
• Szakirányú végzettség
• Szerelői gyakorlat gépek, berendezések szerelésében
• Műszaki rajzok ismerete
• Terhelhetőség, pontosság, megbízhatóság, rugalmasság, csapatszellem

Előny:
• Jogosítvány, vezetési gyakorlattal
• Idegen nyelv ismerete
• Hidraulikában, pneumatikában való jártasság

Amit kínálunk:
• Inspiráló munkahelyi légkör
• Modern, kollégabarát munkakörnyezet
• Nyitott, együttműködő, műszaki érdeklődésű, fiatalos csapat
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Versenyképes jövedelem

Önéletrajzod a karrier@robot-service.hu címre várjuk!