Raktáros/anyagbeszerző kollégát keresünk 2009 óta működő cégünkhöz Dunakeszin

Munkavégzés helye: Dunakeszi
2018. 06. 15. 15:43

2009 óta működő alumínium nyílászáró gyártó cégünkhöz keresünk raktáros-anyagbeszerző kollégát, teljes munkaidőben.

Feladatok:
Beérkező termékek átvétele, raktárkezelő programban történő rögzítése, raktári helyre helyezése
Raktári kiadások dokumentálása, szállítólevelek, egyéb dokumentumok kiállítása
Projektvezetők utasítása alapján árubeszerzése és adminisztrálás
Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal emailen és telefonon
Szerszám/gép/eszköz készlet nyilvántartás, szerszámok/gépek/eszközök kiadása, visszavételezése
Raktár tisztán és rendben tartása

Elvárások:
Precíz, lendületes munkavégzés
MS Office programok (Outlook, Word, Excel) ismerete és magabiztos használata
Önállóság
Műszaki érzék
Megbízhatóság

Amit nyújtunk:
Fiatalos, dinamikus csapat, jó munkahelyi légkör
Dinamikusan fejlődő vállalati környezet, stabil háttér
Versenyképes jövedelem

A jelentkezéseket az ecotemp001@gmail.com email címre várjuk.