Komissiózó raktáros munkatársat keresünk állandó éjszakai műszakba Dunakeszin

Munkavégzés helye: Dunakeszi
2018. 05. 07. 15:19

Hideg (-18 fokos) munkakörnyezetbe, 1800 tonna tárolókapacitású raktárunkba keresünk komissiózó raktáros munkatársakat állandó éjszakai műszakba Dunakeszin.

Feladatok:

  • tárhelyek feltöltése áruval
  • kézi és emelőgépes árumozgatás
  • az összeállított áruk csomagolása, egységrakományok képzése
  • raktárrend folyamatos fenntartása
  • leltárakban való aktív részvétel

Amit ajánlunk:

  • azonnali munkakezdés, bejelentett, határozatlan idejű 8 órás munkaviszony
  • kezdő nettó 130 000 Ft fizetés
  • 15% éjszakai pótlék
  • 15% éjszakai bérkiegészítés
  • havi 8000 Ft pénzjuttatás
  • havi 8000 Ft Étkezési Erzsébet-utalvány
  • havi 15 000 Ft Ajándék Erzsébet-utalvány
  • 2. hónaptól havi komissiózó bónusz
  • negyedéves prémium
  • csoportos élet- és baleset biztosítás
  • munkába járás támogatása
  • jó hangulatú stabil munkahely
  • tanulási, fejlődési, előrelépési lehetőség

Előny:

  • hűtőraktári hideg munkakörnyezetben (-18 Celsius fok), raktári területen szerzett tapasztalat
  • vezetőüléses, vezetőállásos és gyalogkíséretű targoncás jogosítvány (OKJ-s végzettség és hatósági vizsga)
  • magas emelésű targonca vezetésében szerzett tapasztalat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését.

Az álláslehetőséggel kapcsolatos kérdésekben hívja bizalommal a 06-70-520-3815-ös számot