Dunakeszi cég keres betanított gépkezelő munkatársat két műszakos munkarendbe

Munkavégzés helye: Dunakeszi
2018. 05. 07. 15:14

Nemzetközi hátterű cégünk dunakeszi központjába keresünk munkatársat betanított gépkezelő (kliségyártó) munkakörbe.

Feladatok:

  • A nyomdaipari kliségyártás folyamatában használt gépek beállítása, kezelése és felügyelete
  • Gyártáshoz kapcsolódó karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Műszaki affinitás
  • 2 műszakos munkarend vállalása (12 órás munkaidő, összesen max. 15 nap munkavégzés/hó)
  • Pontos munkavégzés és precizitás

Bérezés: bruttó 240.000,-Ft/hó
Plusz juttatások:

  • utazási költségtérítés
  • étkezési hozzájárulás (12.500,- Ft/hó)

1 év után: bruttó 270.000,-Ft/hó

  • étkezési hozzájárulás (12.500,-Ft/hó)

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Színvonalas munkakörnyezet; jó hangulatú, összetartó csapat

Munkavégzés helye: Dunakeszi (budapesti tömegközlekedéssel közvetlenül elérhető)

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre kérjük: andrea.metzger@schawk.eu

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 70-776-6046