Összeszerelő operátor pozícióba munkalehetőség Budapesten

Munkavégzés helye: Budapest
Fizetés: Bruttó 1070 - 0 / Óra
2018. 04. 05. 15:12

Híradástechnikai berendezéseket gyártó cégünkhöz keresünk összeszerelő operátorokat.

Feladatok:

  • Antennák és antenna tartó szerkezetek összeszerelése, tesztelése, csomagolása.

Elvárások:

  • Önállóan és csapatban is jó munkavégzés.
  • Munkájára igényes, precíz, pontos.
  • Jó kézügyesség

Előnyt jelenthet, de nem feltétel:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Forrasztási gyakorlat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest IV. kerület (Megyeri-híd lábánál)

Amit kínálunk:

  • Állandó bejelentett munkahely, hosszú távú munkalehetőség.
  • Folyamatos szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség.
  • Kiváló munkahelyi környezet, jó hangulatú légkör.
  • Egy műszakos munkarend 07.30 16.00 (fél óra ebédszünet és kétszer 10p napközbeni szünet)
  • Induló bruttó kereset: 1.070 Ft/óra (kb. 184.000Ft/hó)

Jelentkezés önéletrajzzal az lt@comrod.com e-mail címre.