Mérnök, műszaki, villamossági

Gépész tervezőmérnök/Gépész vezető tervező állás Sződön

Munkavégzés helye: Sződ
2016. 09. 12. 11:15

Cégünk dinamikusan fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat, amely az ipari robottechnika területén piacvezető szerepet tölt be.
Fő profilja ipari robotcellák, célgépek tervezése, gyártása, kivitelezése.

Sződi telephelyünkre az alábbi Junior és Senior pozícióba keresünk munkatársakat:

Gépész tervezőmérnök/Gépész vezető tervező

Feladatok:

  • Célgépek, robotcellák, robotmegfogók, kiszolgáló egységek tervezése
  • Gyártási, szerelési dokumentáció elkészítése
  • Konstrukciós feladatok ellátása mind új projektek, mind módosítások esetén
  • A projekthez tartozó eszközlista összeírása, a rendelés leadása a beszerzés felé, és ennek nyomon követése
  • Alternatív gyártási technológiák, megoldások keresése
  • Műszaki egyeztetés partnerekkel
  • Műszaki megoldások kidolgozása
  • Projekt végigkövetése, műszaki támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú Gépészmérnöki végzettség, géptervezőként vagy tervezői gyakorlat gépek, berendezések, tervezésében
  • Szakirányú számítógépes tapasztalat, különböző CAD- rendszerek ismerete (CREO, AutoCAD)
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek tervezésében szerzett ismeretek
  • Terhelhetőség, pontosság, megbízhatóság, rugalmasság, csapatszellem
  • Büntetlen előélet

Előny:

  • Projekt szemléletű gondolkodásmód
  • Jogosítvány, vezetési gyakorlattal
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Profi betanítási rendszer és továbbképzések
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés

Küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az allas@robot-x.hu email címre.