C+E kategóriás belföldi hetelős gépkocsivezető állás Dunakeszin

BHS Trans Kft.
Dunakeszi
2021. 07. 16.

A BHS Trans Kft. immáron közel egy évtizede áll Partnerei rendelkezésére egyedi és innovatív logisztikai megoldásaival.

Cégünk jelen van a közúti fuvarozás, tengeri szállítmányozás, és raktárlogisztika területén is, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját fenti pozícióra!

(nettó 705 000 Ft top bér)

Feladatok

  • Az áru szállítása meghatározott útvonalon történik
  • A munka során számíthatsz rakományrögzítésre és rakodásra
  • Az adminisztrációs feladatokhoz az új IT eszközeink nyújtanak segítséget
  • A munkahét folyamán nem kell gondolkodnod azon hol aludj. A kiválóan felszerelt fülke megfelelő kényelmet biztosít a megérdemelt pihenéshez.

Elvárások

  • Rendelkezz C + E kategóriás jogosítvánnyal, legyen érvényes GKI kártyád és digitális tachográf kártyád
  • Legyél önálló és precíz
  • Szükséged lesz egy Erkölcsi bizonyítványra is

Előnyök

  • Több éve 40 tonnás félpótkocsis szerelvényt hajtasz
  • Nem ijedsz meg a ponyvázástól

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható vállalati háttérrel rendelkezünk. Idén is tovább bővítjük belföldi flottánkat (is) Új Mercedes vontatókkal!
  • Hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk, határozatlan időtartamú munkaszerződéssel. Nálunk csak akkor áll a kamion, ha Mi szeretnénk!
  • Nem árulunk zsákbamacskát, ha jól akarsz keresni akkor azért tenni kell, így munkájára és magára igényes új munkatársakat keresünk!
  • Mindenki pénzből él, így számunkra kiemelten fontos, hogy pontos és korrekt legyen mindig a „matek”!
  • Fontos a „matek”, de az is hogy hol töltöd a munkaidőd! Modern, folyamatosan szervízelt, kiváló állapotú, fiatal flottával rendelkezünk!
  • Kocsigazda rendszerben dolgozunk, hetelős munkarendben
  • Számunkra a munkatárs igazi érték, így fuvarszervezésünk is nagy gondot fordít erre!
  • Fontos tudni Rólunk, hogy Társaságunk számára kiemelten fontos a munkakörnyezet és az egészség, így járműveinkben a dohányzás nem megengede

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott