Eladó - pénztáros munkakörben álláslehetőség Dunakeszin

BestByte Kft.

Kereskedő, eladó

Munkavégzés helye: Dunakeszi

2021. 06. 15. 10:32

Amennyiben a számítógépes perifériákat ismeri, továbbá érdekli a papír- és írószer világa, akkor ne habozzon jelentkezni dunakeszin található üzletünkbe  eladó - pénztáros munkakörben.

Legyen a BestByte - Dunakeszi Office Depot - Csapatának Tagja!

Feladatok

  • Vásárlóink által megszokott udvarias, magas szintű szakmai segítségnyújtás, kiszolgálás
  • Nyitási és zárási, valamint egyéb adminisztratív jellegű feladatok pontos elvégzése
  • Árukihelyezés, -feltöltés, termékárak ellenőrzése, árazás
  • Péntárgép kezelés

Elvárások

  • számítástechnikai alapismeret
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség és képesség
  • középfokú végzettség (érettségi)
  • önálló, precíz, kreatív munkavégzés
  • terhelhetőség, monotonitás tűrés

Előnyök

  • pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga
  • szakirányú középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű Octopus vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • középfokú angol és/vagy német nyelvtudás,
  • kereskedelmi területen (értékesítés) szerzett 1-3 év szakmai munkatapasztalat,
  • számítástechnikai komponensek, digitális és multimédiás termékek naprakész ismerete

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony
  • azonnali munkakezdés
  • előre megtervezett beosztás
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • kultúrált munkakörülmények
  • versenyképes jövedelem

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!