Raktározás, logisztika

Raktárkezelő munka

Munkavégzés helye: Dunakeszi
Fizetés: Bruttó 225000 - 330000 / hónap
2020. 03. 10. 14:07

Partnerünk piacvezető autó alkatrész és kellék beszállító a magyar és a román piacon. Közös célunk, hogy folyamatosan új szolgáltatásokat és új megoldásokat ajánlhassunk az ügyfeleknek a magasabb minőségű kiszolgálás érdekében, mindezt a közlekedésbiztonság és a környezetvédelem garanciájával. Járulj hozzá te is a munkáddal ehhez a vízióhoz és csatlakozz hozzánk RAKTÁRKEZELŐI pozícióban!

Munkaidő:

  • Hétköznapokon, kettő műszak heti váltásban. Havi egy szombat (hétvégi pótlékkal elszámolva)

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi, ahová műszakonként ingyenes buszjáratot biztosítunk Budapestről

(Határ út - Pesterzsébet- Boráros tér - Deák tér - Árpád híd - Újpest Városkapu - Újpest központ - Káposztásmegyer útvonalon).

Feladatok:

  • Áruátvétel PDA használatával
  • Rendelések összekészítése, csomagolás
  • Raktárrendezés
  • Raktáron belüli árumozgatás

Elvárások:

  •  Általános iskolai végzettség
  • Megbízhatóság
  • Havi egy szombat vállalása (hétvégi pótlékkal elszámolva)

Előnyök:

  • Raktározásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Havi fix bérezés
  • Műszakpótlék
  • Teljesítmény bónusz belépéstől kezdve
  • Próbaidő után cafeteria
  • Munkába járási támogatás (üzemanyag költségtérítés, bérlet támogatás, céges buszok)
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony