A Miller Logisztika Kft. Dunakeszin lévő raktárába raktáros és targoncavezető munkatársakat keresünk

A Miller Logisztika Kft. – piacvezető, irodaszer nagykereskedelemmel foglalkozó logisztikai cég – Dunakeszin lévő modern raktárába két műszakos vagy részmunkaidős munkavégzéssel raktáros és targoncavezető munkatársakat keres.

Munkavégzés helye: 2120 Dunakeszi, Pallag u. 37.

Munkaidő: hétfőtől péntekig délelőttös és délutános műszakban

Feladatok

  • a betárolásra váró termékek elhelyezése a kiszedési tárhelyre
  • biztosítani a folyamatos termék ellátottságot a tárhelyeken
  • a vevői megrendelések kiszedése a tárhelyről
  • a megrendelések szakszerű csomagolása
  • a raktári rend fenntartása
  • részvétel az éves raktári leltárban

Elvárások

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • targoncavezetők esetében érvényes jogosítvány
  • jó állóképesség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • megbízható személyiség
  • csapatszellem

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség (határozatlan idejű munkaszerződés)
  • kiváló munkahelyi körülmények, professzionális eszközök
  • modern, papírmentes raktár
  • bejelentett munkaviszony
  • akár részmunkaidőben is végezhető munkakör
  • kiemelkedő kereseti lehetőség
  • belépési bónusz, hűségbónusz
  • egyéni teljesítmény alapján havi bónusz
  • cafeteria juttatás belépést követő hónaptól
  • ingyenesen igénybe vehető céges autóbusz Budapest felől (Újpest Városkapu Metrómegállótól 20 perc menetidő)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!