Komissiózó raktárost keresünk Dunakeszire

BA-HA-MA'S Kft.
Dunakeszi
2019. 06. 14.

A BA-HA-MA'S Kft. több mint 25 éve foglalkozik gyorsfagyasztott élelmiszerek kereskedelmével. Hűtőraktárunkba keresünk kollégákat nappalos és éjszakás beosztással.

Érdeklődni / jelentkezni lehet a "JELENTKEZEM" gombra katitintva vagy a 06 70 520 3815-ös telefonszámon.

Feladatok

  • komissiózás, az áru összekészítése megadott lista alapján;
  • kézi anyagmozgatás;
  • tárhelyek feltöltése áruval;
  • leltárakban való részvétel.

Elvárások

  • alapfokú iskolai végzettség;
  • raktári, jártasság;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • munkabírás;
  • hideg környezet tűrése.

Előnyök

  • magasemelésű targoncavezető jogosítvány és vezetési tapasztalat.

Amit kínálunk

  • hosszútávú, stabil munkahely;
  • korrekt bérezés és juttatási csomag (kiemelt pótlékok, cafeteria, bónusz rendszer);
  • csoportos élet- és balesetbiztosítás;
  • bejelentett alklamazotti munkaviszony;
  • teljes munka- és védőruházat;
  • jó csapatszellem jó kollégákkal.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott