Fizikai, segéd, betanított munka

Takarító,konyhai kisegítő, anyagmozgató munkakörbe férfi és női kollégákat keresünk

Munkavégzés helye: Dunakeszi és környéke
Fizetés: Bruttó 240000 - 0 / hónap
2019. 05. 24. 16:25

Lendületes, új kollégákat és kolleginákat keresünk Dunakeszire nagyüzemi  konyhár  takarítói munkakörre éjszakai műszakban (Nyugdíjasok  hívását is várjuk).

Heti 5 nap és napi 8 órás munkavégzés + tulórázási lehetőség.

Este 20.00 kezdés reggel 5.00 ig.

Nettó: 140.000 Ft alap bér + 30.000 Ft mozgóbér.

Összesen Nettó: 170.000 Ft

Bónuszként: naponta 1 adag étel is haza hozható.

Jelentkezni telefonon lehet, kérlek este 19.00 óra után keres mert éjszaka dolgozom:

06 30 423 5340

Konyhai kisegítő és anyagmozgató férfi és női munkaerő jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • Fém bútorok lemosása, padozat és csempe fal tisztítása, gépek elmosása.
  • Alapanyag előkészítő....

Elvárások:

  • Jelentkezz hozzánk telefonon és kérj egy időpontot próbanapra...

Előnyök:

  • Mozgóbér és Étkezési jutatás.

Amit kínálunk:

  • Nettó: 140.000 Ft alap bér + 30.000 Ft mozgóbér.
  • Összesen Nettó: 170.000 Ft
  • Anyagmozgató férfi munkaerő: Kiemelkedő fizetés!