Rendezvényszervező asszisztens kollégát keresünk részmunkaidőben Dunakeszi és környékén

Gyerekzsúr szervező cég keres próbaidőben 3-4 órás, próbaidő után 5-6 órás rugalmas időbeosztásban rendezvényszervező asszisztenst.

Dunakeszi, Zugló, Rákospalota és környéke lakóhely.

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • Emailek átfésülése, összegyűjtése, animátorok beosztása, információk kiküldése,
  • Dunakeszi és Zugló között heti egyszer kellékek szállítása, összekészítése hétvégére, anyagbeszerzés,
  • budapesti helyszín foglalások, játszóház rendben tartása (takarítása) heti egyszer összességében az alap tennivaló, betanulás után további teendőket adnék az illető asszisztens kezébe, úgy mint cégek, foglalható termek felkeresése, dekoráció készítése, social media.

Elvárások

  • Saját gépjármű, precíz, pontos munkavégzés

Előnyök

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Rugalmas időbeosztás, korrekt fizetés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Távmunka/otthoni munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!