Kábelkereskedelmi cég keres raktárosi munkakörbe kollégát Dunakeszin

Azonnali kezdéssel kábelkereskedelmi cég keres raktárosi munkakörbe, egy műszakos munkarendbe Dunakeszire alkalmazottat.

Feladatok

  • Raktári anyag átvétel, összekészítés és kiadás
  •  Kézi ill. targoncával történő árumozgatás
  •  Kábelek méretre vágása és előkészítése szállításra

Elvárások

A munkavállalóval szemben támasztott elvárások:

  • képesség önálló munkavégzésre
  • jó fizikai állóképesség, terhelhetőség
  •  megbízható, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • targoncás jogosítvány

Előnyök

  • raktárosi munkaterületen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés,
  • Azonnal kezdésnettó
  • Teljes körű betanítás
  • Hosszú távú munkahely, biztos háttér
  • Megbecsülés, emberközpontú hozzáállás
  • Családias légkör, tagság egy jól képzett csapatban

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!